Tellimuse vormistamine

Zoomaailm.ee - Kõik vajalik lemmikloomadele ja kalastuseks - otse sinu kodus!

Kaupade valimine

Teie mugavuse huvides on kõik kaubad jagatud tootegruppidesse. Soovitud toodete leidmiseks võite kasutada: kategooriate menüüd lehekülje vasemas osas; otsingu lahtrit lehekülje ülaosas. Teid huvitava toote kohta detailsema informatsiooni saamiseks klikkige pildil või toote nimetusel. Kogu kaupade kohta antav teave www.zoomaailm.ee lehel on informatiivne ja võimalikult tõepärane. Juhul kui kliendil tekib küsimusi kauba omaduste kohta soovitame tal enne tellimuse vormistamist pöörduda www.zoomaailm.ee konsultandi poole.


Kauba ostukorvi lisamine

Kui olete kauba välja valinud, sisestage soovitud kogus ja klikkige "Lisa ostukorvi". Valitud kaup satub automaatselt soovitud koguses Teie ostukorvi. Lehekülje üleval paremal nurgas kuvatakse Teie ostukorv ja selles asuvate toodete arv. Klikates ostukorvile saate muuta, lisada ja eemaldada sinna lisatud kaupa.


Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamiseks kliki "Ostukorv" > "Vormista ost" Täida tellimuse vorm (ainult mitteregistreerunud külastajad) - kontaktandmed ja aadress kauba kohaletoomiseks (kontrollige andmete õigsust). Seejärel klikkige "Vormista tellimus"Saate automaatse kinnituse tellimuse vastuvõtu kohta Teie e-posti aadressile.


Registreerimine

Registreerimine ei ole kohustuslik, kuid teeb püsikliendile ostlemise palju lihtsamaks ja mugavamaks. Registreeritud kasutaja tellimuse vormistamise protsess on kiirem, kuna kohustuslikud väljad täidetakse automaatselt varem registreerimisel esitatud andmetega. Kontaktandmete märkimisel olge hoolikas ning kontrollige, et kontakttelefon, e-mail, aadress ja indeks oleksid õiged - nii jõuab kaup ja tasumiseks esitatav arve kiirelt Teieni.
NB! mõnede väljade täitmine on kohustuslik!
Registreeruda on vaja vaid üks kord, edaspidi võite oma kontole sisse logida klikkides paremal üleval "Sisene" ja sisestades oma e-maili ja salasõna.


Kommentaarid tellimusele

Näiteks:

  • Te soovite mingit kindlat värvi toodet
  • Te valisite kulleriga kauba koju toimetamise ning elate kõrgemal kui 4 korrus ja majas puudub lift
  • Te valisite kulleriga kauba koju toimetamise ning Teie maja juures on parkimine keelatud - tooge ära lähim koht, kus parkimine on lubatud