Tellimuse vormistamine

 Zoomaailma lehel saate tellida kaupu mugavalt Teile sobival ajal, kohaletoomisega koju või kontorisse.

 

Kaupade valimine

Kõik kaubad on jagatud tootegruppidesse. Valides tootegrupi jõuate vastavat kaupa tutvustavale lehele kataloogis.

Teid huvitava toote kohta detailsema informatsiooni saamiseks klikkige pildil või toote nimetusel. Toote kiireks ja täpseks leidmiseks võite kasutada ka vasakul asuvat menüüd, kus tooted on sorteeritud brändi, tüübi, suuruse, vanuse jne järgi.

Teie mugavuse huvides on leht varustatud otsingusüsteemiga, mille abil on vajalike toodete leidmine lihtne. Selleks kirjutage lehe paremas servas asuvasse kastikesse ''Leia toode'' Teid huvitava toote nimi ja klikkige ''Otsing''.

Kogu kaupade kohta antav teave www.zoomaailm.ee lehel on informatiivne ja võimalikult tõepärane. Juhul kui kliendil tekib küsimusi kauba omaduste kohta soovitame tal enne tellimuse vormistamist pöörduda www.zoomaailm.ee konsultandi poole.

Registreerimine

Registreerimine ei ole kohustuslik, kuid kui Te olete registreeritud kasutaja, siis on vormistamise protsess kiirem, kuna kohustuslikud väljad täidetakse automaatselt varem registreerimisel esitatud andmetega. Kontaktandmete märkimisel olge hoolikas, kontrollige, et kontakttelefon, e-mail, aadress ja indeks oleksid õiged, nii jõuab kaup ja tasumiseks esitatav arve kiirelt Teieni.

Registreeruda võite igal ajal, teave säilib kuni soovite seda muuta või eemaldada. Registreerimisvormi täitmisel pange tähele, et mõnede väljade täitmine on kohustuslik. Registreeruda on vaja vaid üks kord, edaspidi võite minna oma kontole klikkides paremal üleval ''Sisene'' ja sisestades oma e-maili ja parooli.

 

Ostukorvi lisamine

Kui olete kauba välja valinud, siis sisestage vajalik kogus ja klikkige ''Lisa ostukorvi''. Valitud kaup läheb automaatselt Teie ostukorvi ja Te võite hakata valima järgmist toodet.

Iga lehe üleval paremal nurgas kuvatakse pidevalt toodete arv Teie ostukorvis. Te võite alati muuta oma tellimust, lisada või eemaldada kaupu ostukorvist osas ''Ostukorv''.

 

Tellimuse vormistamine

Tellimist võib alustada klikkides ''Ostukorv'' >''Vormista ost'' või klikkides ''Vormista ost'' lehe ülemises servas.

Viimane samm - Te peate täitma tellimuse vormi(ainult mitteregistreerunud külastajad).Tellimuse vormis tuleb kirjutada oma kontaktandmed ja aadress kauba kohaletoomiseks. Seejärel klikkige ''Vormista tellimus''.

Te saate elektroonilisel teel kinnituse oma tellimuse vastuvõtu kohta.

 

Kommentaarid tellimusele

Te võite jätta oma tellimuse juurde kommentaarid juhul kui:

  • Te elate kõrgemal kui 4 korrus ja majas puudub lift
  • Teie maja juures on parkimine keelatud, tooge ära lähim koht, kus parkimine on lubatud
  • Te soovite mingit kindlat värvi toodet