Koerakuut Kenny 05

Koerakuut Kenny 05

Kiirülevaade

Koerakuut Kenny 05

Lisainformatsioon

Tootja Ferplast

Detailid

Plastikkuutkoerale, kes elab õues. Kuut on sellise kujuga, et meenutab iglut. Teie lemmik tunneb selle sees ennast väga mugavalt igal aasta ajal. Ja kõik tänu kvaliteetsetele materjalidele ja läbimõeldud konstruktsioonile. Kuudil on väiksed ja püsivad jalad, mis võimaldab paigaldada seda õue.

Materjal - kaasaaegne vastupidav plastik, millel on termoisolatsiooni omadused. Palava ilmaga õhk kuudi sees ei kuumene üle ja talvisel ajal, soe õhk säilib kuudi sees. Materjal ei ima lõhnu, ei muuda oma kuju ja omadusi.

Kuudi konstruktsiooni on kiidusõnu väärt Selles on piisavalt ruumi, mugav sissekäik, mis saab sulgeda. Selleks, et lemmikul oleks eriti mugav, saab kuudi sisse panna ka pehme puuvillasse aluse.

Kuut koosneb kahest osast- alus ja äravõetav katus, mis on omavahel kindlalt ühendatud konksu abiga. See võimaldab kuuti lihtsasti puhastada ja koristada. Arvestades sellega, et plastikut on kerge pesta, siis koristamiseks ei kulu palju aega.

Puuril on ka läbimõeldud ventilatsiooni ja vee äravoolu süsteem. See säilitab puuri kuivana ja seda on lihtne tuulutada. See on aga väga oluline teie koera tervisele.

Pikkus: 100,6cm

Laius: 70cm

Kõrgus: 70,5cm

Ukse suurus: 29x46cm

Katus: kahekaldeline

Materjal: plastik

Kaal: 9,6kg

Kaal bruto: 10kg

Tootja: Itaalia

Artikkel: 1083