Firmast

Zoomaailm - see on suurim valik kvaliteetseid kaupu lemmikloomadele ja kalastustarbeid.

Meie kauplused töötavad Teie ja Teie lemmiku heaks juba 1992aastast Kõrgekvaliteedilised tooted ja õiglased hinnad on meie kaupluste assortimendi kujundamise peamised kriteeriumid.

Meie meeskonda ühendab armastus lemmikloomade vastu ja soov teha nende elu täisväärtulikuks ja rõõmsaks. Pöörame suurt tähelepanu meie kaupluste personali valikule. Meie kaupluste müüja-konsultandid aitavad teid kaupade valikul, vastavad meeleldi teie küsimustele lemmiklooma toitmise, pidamise ja tema eest hoolitsemise kohta. Kõikidesse meie kauplustesse võite tulla koos koeraga, et leida talle sobiv kaelarihm või rõivastus.Kui Teil ei ole veel lemmiklooma võite leida meilt värviküllaseid dekoratiivlinde, armsaid ja südantsulatavaid hamstreid ja küülikuid, võluvaid tšintšiljasid, haruldasi eksootilisi reptiile ja ämblikke. Meie erilise uhkuse allikaks on aga suur valik akvaariumikalu ja taimi.

Meie kalastusosakond on mõeldud kalastajate suurele ringkonnale. Meie tohutult suurest kalastustarvete valikust leiab endale kõik vajaliku nii algaja kui ka kõige nõudlikum staažikas kalastaja.

Tere tulemast Zoomaailma!

 

Firma andmed:

Leigiv OÜ

Reti tee 10, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond, 75312

reg. 10068105

VAT nr: ee100049301

info@zoomaailm.ee