Tooted 1 kuni 10 koguarvust 68

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Määra langev suund

Lapse esimene lemmikloom

09.10.2017 12:49

Iga lemmikloom võib aidata lastel õppida austust ja vastutust, kuid kuna paljud selgrootud ei vaja käitlemist, võib see olla suurepärane võimalus lastel elusolendi eest hoolitsemisega kokku puutuda. Lemmikloomade elukeskkonna ja toidu eest vastutamine võib olla väga hariv.

Selgrootud on suhteliselt vähest hooldust vajavad lemmikloomad. Laste tutvustamine selgrootutega võib sageli tähendada, et nad saavad täiskasvanuks hirmuta ämblikute ja putukate ees. See kogemus võib anda lastele austuse kogu eluks kõigi loomade heaolu vastu, hoolimata sellest, kas see on jänku või prussakas.

Kõik allpool loetletud selgrootud on ideaalsed esimesed lemmikloomad lastele!

Raagritsikas

Tagasihoidlik raagritsikas on suurepärane esimene lemmikloom lastele, mis võimaldab neil õppida, mida tähendab teise elava olendi eest hoolitsemine. Raagritsikad sulanduvad sujuvalt oma ümbrusega kokku, nii et laps võib terraariumi juures hulgaliselt aega veeta! Tuleb meeles pidada, et raagritsikas on habras ja lapsi ei tohiks jätta neid järelvalveta käitlema. Täiskasvanu poolt lehe või oksa abil terraariumist välja tõstetud raagritsikas istub meeleldi rahuliku lapse käe peal.Madagaskari Prussakas

Need 5 sentimeetrit pikad selgrootud minimaalset hooldust vajavad lemmikloomad on lastele ideaalsed. Nad lummavad lapsi oma ebatavalise välimuse ja hirmuäratava susinaga. Tänu oma suurusele on need susisevad prussakad vastupidavad, kergesti käideldavad ja täiesti ohutud! Alguses võivad lapsed sageli olla ettevaatlikud prussaka hirmuäratava susina tõttu. Kuid aja möödudes õpivad lapsed neid enesekindlalt käsitlema ja muutuvad oma lemmikute vajaduste ekspertideks.Palvetajaritsikas

Vanemad on tihtipeale tagasi lükatud asjaoluga, et palvetajaritsikad on lihasööjad selgrootud, kuid samas võivad nad olla suurepäraseks viisiks, kuidas lapsed saavad elu tsüklite ja saakloomade kohta õppida. Neid tuleb sööta elusa toiduga nagu rohutirtsud ja ritsikad, mis ei sobi kahjuks pirtsakatele lastele.

Palvetajaritsikaid himustavad sageli lapsed kellele juba putukad meeldivad. Nad istuvad tihti õnnelikult oma omaniku käel, kuid on oluline lapsele näidata kuidas kätt ja sõrmi hoida, et ta oma lemmikule viga ei teeks. Harvadel juhtudel võib palvetaritsikas lapse sõrme maitsva tõuguga segi ajada ja hammustada. Hammustused ei ole mürgised ega valulikud, kuid lapsed tuleb ette valmistada, et nad ei saadaks oma palvetajaritsikat lendu.Tarantel

Kuna väga suur osa inimestest kardab ämblikke, ei näi tarantel lapse jaoks ideaalse lemmikloomana. Lapsed on palju vähem kohutatud ämblike poolt kui täiskasvanud, kellel oli aega sügavate hirmude kasvatamiseks! Hoida visuaalselt silmatorkavaid ja värvikaid tarantleid aitab lastel kujundada austust ämblike vastu. Tšiili roos ja Mehhiko Punapõlv on kõige rahulikumad liigid, kuid arusaadavalt ei tohiks vanemad lubada oma lastel kohe oma uut lemmiklooma käsitlema hakata.

Maakrabi

See on lemmikloom, kelle puhul peavad vanemad alguses lapse tegevusel silma peal hoidma. Maa krabid on väikesed ja õrnad, kuid võivad näpistada. Kuigi see ei ole eriti valus, võib see last šokeerida. Maa krabid sobivad ideaalselt vanematele lastele, kes on natuke väsinud ühisest akvaariumist ja on huvitatud eksootilisematest lemmikloomadest. Nad on tihti värvilised ja neil on kõrge aktiivsusperiood, mis muudab need huvitavaks vaatlemiseks.

Maa krabi terraariumit ei ole kõige lihtsam seadistada, kuna tingimused peavad imiteerima  looduslikku keskkonda. See võib olla lastele väga hariv ja on oluline lasta neil osaleda kogu protsessi vältel.


Aafrika hiidtigu

Aafrika hiidteod on muljetavaldavad molluskid. Kõige levinumad liigid on pärit Ida-Aafrikas ja nende kest on 10-15 sentimeetrit pikk. Kuid see ei ole midagi võrreldes nende Ghana sugulastega, kes võivad kasvada kuni 25 cm pikaks!

Laste lemmik koduloom, sest neid on kerge käsitseda ja nad ei kiirusta ära joosta. Nad on lummatud nende suuruse, liikumise ja kleepuva jälje tõttu.

Hiidteod vajavad ruumi - vaatamata nende aeglusele liiguvad na pikki vahemaid. Vanemad peaksid julgustama lapsi lugema kuidas luua täiuslikku elupaika ja seda, mida nende uus lemmikloom sööb.Sipelgad

Sipelgafarmid ei ole nii populaarsed kui kunagi varem, kuid see ei tähenda, et sipelgad ei ole lastele suurepärased lemmikloomad. Neid on väga lihtne hooldada, ja parim viis koloonia ehitamiseks on valmis sipelgafarmi ostmine. Sipelgate liivatunnelite kaevandamine ning töötajate ja kuninganna vahelise hierarhia vaatlemine võib olla mitte ainult huvitav, vaid ka väga hariv.Suurim valik eksootilisi koduloomi Eestis - Zoomaailma kauplustes.

Enamus selgrootuid on koha peal olemas Zoomaailma kaupluses Tallinnas aadressil Lauteri 8

Comments | Posted in Uudised Artiklid By Demo User

Kallid koeraomanikud! Saabumas on järjekordne pime ja külm Eesti sügis!

Kõik me teame, kui raske on märgata koera varahommikul või õhtupimeduses. Olukorra teevad veel hullemaks koera tume karv ja kõrge rohi. Kui juba peremehel on raske oma koera näha, võib auto teele jooksnud koera pidada pea nähtamatuks.

Selleks, et oma lemmikul sellel pimedal ajal ikkagi silm peal hoida - muuda koer pimedas nähtavaks. Selle saavutamiseks on mitmeid mooduseid - helkuriga kaelarihmad ja riided, vilkuvad kaelarihmad ja vilkur-ripatsid.


Helkur:

Helkuriga kaelarihmad ja riided sobivad linnakoertele. Helkuri effektiivseks kasutamiseks on vajalik mingisugune valgusallikas: näiteks tänavavalgustus, auto tuled, taskulamp jne.Vilkur:

Juhul, kui jalutate koeraga valgustamata aladel: põldudel, valgustuseta parkides, või elate kohas kus puudub tänavavalgustus - soovitame kasutada vilkuriga ripatseid ja kaelarihmasid. Vilkur helendab ise ja ei vaja kõrvalist valgusallikat. Sobib ideaalselt maakohas ja linnast väljas koeraga jalutamiseks.

Pidage meeles - koera ohutuse eest vastutab peremees!
Vilkur või helkur on taskukohane, kinnitamine võtab vaid sekundeid, ja mis kõige tähtsam - võib päästa Sinu lemmiku elu!

Alati valige oma koerale mugav ja kvaliteetne kaelarihm - sinu sõbra ohutus on seda väärt!

Kõik koera ohutus-tooted leiad siit!

Comments | Posted in Uudised Artiklid Koerad By Demo User

Popa spurca

Meie palvetajaritsikate lasteaed kasvab jõudsalt ja teritab oma jahioskusi veel äädikakärbestel. Varsti on lapsed piisavalt suured ja osavad, et jahuussil oma jahimehe oskused proovile panna.

Kui see vägitükk saab tehtud on lapsed valmis kolima oma uutesse kodudesse zoomaailma poodide riiulitel.

Üldine info palvetajaritsika kodus pidamisest.

Palvetajaritsika pidamine lemmikloomana on huvitav ja pole üldse raske. Loomulikult vajab palvetavaritsikas korralikku hoolt, et jääda terveks ja tugevaks. All toodud nõuanded aitavad teil hoida oma palvetajaritsikat õnneliku ja tervislikuna!

TERRAARIUM

Selleks, et Teie palvetajaritsikas end mugavalt tunneks on vaja täita terraarium sobiva substraadi ja pindade või okstega ronimiseks ja rippumiseks.
Veenduge, et terraarium on vähemalt 3x pikem, laiem ja kõrgem kui täiskasvanud isendi keha pikkus. See tagab, et Teie lemmikloomal on piisavalt ruumi jalutamiseks ja kestumiseks. Terraariumis peaks olema ka korralik ventilatsioon.
Terraariumid leiad siin

Katke terraariumi põhi substraadiga.
Substraadi eesmärk on vabastada aeglaselt niiskust hoides õhuniiskust terraariumis konstantsena.
Substraadi leiad siin

Täida ruum okste või muude objektidega, kus ritsikas istuda ja rippuda saaks. Veenduge, et objektid on ritsika jaoks ohutud, ja et terraariumisse jääb piisavalt vaba ruumi liikumiseks.
Palvetajaritsika terraarium vaevalt vajab puhastamist. Ritsikad on väikesed ja ei tooda palju jäätmeid. Lihtsalt korjake poolsöödud toit maast ära, et need hallitama või haisema ei hakkaks.

TEMPERATUUR JA ÕHUNIISKUS

Iga palvetajaritsika liik vajab eluks teatud temperatuuri ja õhuniiskust. Mõned liigid elavad niisketel metsaaladel, samal ajal kui teised elavad kõrbetes või kuivadel rohumaadel.
Selleks, et tagada vajalik niiskus, peab terraariumi veega pihustama iga päev või igal nädalal olenevalt terraariumi tüübist ja palvetajaritsika liigist.
Soojendid ja termo/hygromeetrid leiad siin

TOITMINE

Loomulikult peate palvetajaritsikat toitma. Kuid erinevalt teistest lemmikloomadest, ei vaja ta toitu iga päev. Iga päev söömine võib olla mõne ritsika jaoks halb! Sõltuvalt liigist, toidu tüübist, ritsika suurusest, keha seisundist (hästi toidetud või kõhn) ja elufaasist tuleb teda toita iga ühe kuni neli päeva tagant (täiskasvanud emased vajavad rohkem toitu kui isased).
Palvetajaritsikad söövad ainult elusaid putukaid. Selleks võivad olla kärbsed, kilgid, koid, tõugud, jahuussid, ritsikad ja mõned muud putukad.

Oma palvetajaritsika toitmisel veenduge, et ta sööks ära pakutud toidu. Kui sisestate terraariumi elusat toitu, võib see varjuda või põgeneda. Kui see juhtub sageli jääb palvetajaritsikas nälga. Et veenduda, et teie ritsikas sööb, võite teda jälgida kuni ta on söönud. Võite ka toitu otse pintsetidega pakkuda. Kui teete seda ettevaatlikult, haarab palvetaja toidu pintsettidelt ja hakkab kohe sööma. Liikuvat toitu nagu kärbsed on lihtsam märgata ja püüda kui peituvat toitu nagu prussakaid või tõukusid.

Loomulikult peate palvetajaritsikat toitma. Kuid erinevalt teistest lemmikloomadest, ei vaja ta toitu iga päev. Iga päev söömine võib olla mõne ritsika jaoks halb! Sõltuvalt liigist, toidu tüübist, ritsika suurusest, keha seisundist (hästi toidetud või kõhn) ja elufaasist  tuleb teda toita iga ühe kuni neli päeva tagant (täiskasvanud emased vajavad rohkem toitu kui isased).Palvetajaritsikad söövad ainult elusaid putukaid. Selleks võivad olla kärbsed, kilgid, koid, tõugud, jahuussid, ritsikad ja mõned muud putukad.
Oma palvetajaritsika toitmisel veenduge, et ta sööks ära pakutud toidu. Kui sisestate terraariumi elusat toitu, võib see varjuda või põgeneda. Kui see juhtub sageli jääb palvetajaritsikas nälga. Et veenduda, et teie ritsikas sööb, võite teda jälgida kuni ta on söönud. Võite ka toitu otse pintsetidega pakkuda. Kui teete seda ettevaatlikult, haarab palvetaja toidu pintsettidelt ja hakkab kohe sööma. Liikuvat toitu nagu kärbsed on lihtsam märgata ja püüda kui peituvat toitu nagu prussakaid või tõukusid.

Comments | Posted in Uudised Artiklid By Demo User

Jõevähi hooaeg 2017!

28.07.2017 9:56

jõevähi püügihooaeg


Esimesel augustil algab selle aasta jõevähi püügihooaeg!
Viimane võimalus tellida vähipüügiluba (kalastuskaartide müük lõppeb 1.Aug), leida endale Augustis mõned vabad päevad ja panna valmis vähimõrrad.


Vähimõrrad leiad SIIT!


NB! Hooaeg kestab vaid kuu aega. (01.08 - 31.08)


Kalastuskaardi saad tellida SIIT


Mobiiliga taotlemiseks helista numbrile 1322*piletikood*isikukood. Ostu kinnitamiseks sisesta oma ID-kaardi neli viimast numbrit. Pileti koodi leiad pilet.ee veebilehel olevast tabelist.

Kalastuskaart hakkab kehtima 1 tund pärast pileti ostmist (va siis kui valida kehtivusaeg tulevikku)


Kalastuskaart lubab vähki püüda ainult vähinata ja vähimõrragaKeelud


 • Saare maakonnas on joevähipuuk keelatud Poduste joes, Laugi peakraavis, Riksu ojas ja Riksu lahes. 
 • Harju maakonnas on jõevähipüük keelatud Mustjões ning Vääna jäes. 
 • Põlva maakonnas on keelatud jõevähipüük Lutsu jões ja Värska lahes. 
 • Pärnu maakonnas on jõevähipüük keelatud Pärnu jõe Pärnu linnaga piirneval alal ning samuti Pärnu linnaga piirnevates veekogudes ja veekogude osades, kaasa arvatud Pärnu vallikraavis.
Comments | Posted in Uudised Kalastus By Demo User


Jah, koerad saavad ka lennukiga reisida. Enne lennu broneerimist on siiski vaja tutvuda täiendavate eeskirjade ja piirangutega. Koeraga reisimisega kaasnevate peensuste teadmine on oluline, et teie koer saaks reisi ajal terve ja õnnelik olla. Valmistage oma koer lennureisiks järgmiste lihtsate sammudega:1. Veterinaarkontroll
Võtke oma koer veterinaararsti juurde tervise- ja vaktsineerimistunnistust saama. Hea mõte on teha sertifikaadi kaks eksemplari, jättes ühe eksemplari oma pardakaardi dokumentidega ja teise kleepida koera reisiboksi peale. Kui teil on konkreetseid küsimusi selle kohta, kas teie koer kannatab lennureise, küsige kindlasti oma loomaarstilt.


2. Teadke reegleid
On väga tähtis, et teaksite koerte lennureiside reegleid. Igal lennufirmal on konkreetsed eeskirjad lemmikloomadega tegelemiseks. Üldiselt peab teie lemmikloom olema vanem kui 12 nädalat, peab olema vaktsineerimissertifikaat ja tervisetõend. Pikemate reiside jaoks piisavalt toitu ja vett.


3. Esimene kord ei tasu broneerida internetis
Esimesel kogemusel osta pilet esindusest või telefoni teel. Informeerige müügiesindajat koheselt, et soovite reisida koos koeraga, sest sellega kaasnevad lisatasud ja tingimused. Tasu võib sõltuda sellest, kuhu teie koer mahub. Väiksemad koerad võivad tihti olla reisiboksis otse teie istme all, samal ajal kui suuremad koerad sõidavad tavaliselt pagasiruumis.


4. Soetage koerale reisiboks

Lennu ajal läheb vaja rihma ja boksi. Ostke reisiboks, mis on piisavalt suur, et teie koer saaks mugavalt pöörata.
Märgistage boks selgelt oma kontaktandmetega ja hästi nähtavate siltidega "Elus Loom" pealt ja külgedel.
Hea mõte on jätta koera lemmikmänguasi koos koeraga reisiboksi ja katta boksi põrand rätikuga õnnetuste vätimiseks. Informeerige ennast reisiboksi puutuvatest reeglitest ja piirangutest.


Soovitatud kaubad:


Transpordiboksid Metallpuurid Kandekotid

5. Valmistage oma koer ette boksis reisimiseks
Kindlasti harjutage koera reisiboksiga juba varakult. Võite proovida panna oma koera regulaarselt reisiboksi - lasta tal harjuda aina pikemat ja pikemat aega kinni veetmisega. Harjutage boksis reisimist ka autosõidul.


Reisi päev6. Lõplik kontroll
Kontrollige, et teie koera dokumendid on Teil kaasas ja ka kleebitud koera boksile. Veenduge, et boksil on kõik vajalikud märgised.


7. Toit ja vesi


Vältige koera toitmist umbes viis tundi enne lendu, natuke vett on võib pakkuda. WC-pausid on lennujaamas keerulised. Kui reisib pagasiruumis, kinnitage vee ja -toidukauss boksi sisse. Kinnitage toidukord ka väljaspoole boksi juhuks kui esineb viivitusi, et vajadusel saaks lennuteenindaja koera toita.


Soovitatud kaubad:


Kuivtoit täiskasvanud koertele Kuivtoit kutsikatele Kuivtoit tundlikele või allergilistele koertele

Koera jööginõu 0,6L transpordiboksile

Automaatne joogipudel, 700ml.

Reisikausid

8. Ole varakult kohal
Saabuda vähemalt 1 tund aega enne soovitatud aega, tuletades lennufirma töötajatele lennule registreerimisel meelde, et reisite lemmikloomaga. Juhul kui koer ei lubata teiega salongi, küsige töötajatelt näidata teile, kuhu reisiboks pagasiruumi laadimiseks viia. See säästab palju aega ja närve.


9. Enne starti
Hea moodus oma koera lennureisiks ettevalmistamiseks on hoida teda nii aktiivsena kui võimalik kuni lennukisse laadimiseni. See aitab koeral põletada energiat ja vähendada ärevust. Ilma loomaarsti soovituseta hoiduge koerale rahustite andmisest. Mida mugavamaks saate oma looma lennukogemuse teha, seda parem on see teie mõlema jaoks.


Soovitatud kaubad:


Köieveo ja närimismänguasjad


ID-kiip ja GPS jälgija
Kui soovite viia oma lemmiku puhkusele, peab ta olema märgistatud ID-mikrokiibiga. Mõelge ka GPS jälgijasse investeerimisest. Mõned lemmikloomad on üsna seiklushimulised ja kunagi ei oska oodata, kui nad piirkonna uurimiseks põgenevad.


Head lendu!

 Website article https://tractive.com/
Comments | Posted in Artiklid Koerad By Demo User

Uus kaup StrikePro'lt

20.07.2017 16:05

2017. aasta on toonud kaluritele nii mõndagi uut. Eesti suhteliselt madalates veekogudes haugi ja ahvena lantimiseks on saabunud Zoomaailma tootevalikusse kaks äärmiselt effektiivset tegijat Strike Pro'lt.


Buster Jerk V
8.5cm
17.7g
Uppuv


Strike Pro Buster Jerk - parim haugilant mis on kunagi tehtud !?
Buster Jerk on kogu Skandinaavia kõige populaarsem ja edukam jerk lant! Selle landi vöö all on kõige rohkem trofeehauge, ülim haugipüügimasin! Buster on tööriist nii algajatele kui tõelistele haugi gurudele, kes on juba aastaid seda kisjat jahtinud.
Peale 2011. aastal ilmunud Tiny Buster JR (6,8 cm) moodustus üsna suur vahe tema ja Baby Buster (10 cm) vahel. Uus Buster Jerk V on loodud seda lünka täitma. Viies mudel on väga edukas ja hästi tasakaalustatud. Landi tõhus töö pakub esteetilist naudingut, mida täiendavad tihedad näkkamised.
Buster Jerk V on mitmekülgne ja lihtsalt juhitav, töötab ühtlaselt kerides, vedades või sikutades ja pauside ajal vajub horisontaalasendis vaikselt kõikudes põhja.

Näpunäited Buster Jerk'i kasutamiseks: kui vesi on külm, kasutage ainult rulli, et tõmmata väga aeglaselt ja teha pikki peatusi. Kui liikumine on liiga järsk võib see saaki külmas vees ehmatada. Peatuste tähtsust ei saa üle rõhutada!
Kevadel, suvel või varajasel sügisel võib jerki kasutada palju kiiremini ja anda vürtsi juurde ridvaga. Ka sellel juhul tehke vedamise ajal pause!
Buster Jerk keeldub teid alt vedamast! See lant on suurte haugide püügistatistika regulaarne võitja!


Inquisitor 80 SP
8cm
8.3g
Hõljuv
Sügavus: 0.6-0.9m


Inquisitor 80SP seeria esindajad toob esile spetsiifiline keha vorm, mis meenutab kõigi röövkalade peamist toiduallikat - kalamaimu. Tänu spetsiaalselt valitud keha proportsioonidele on selle Taiwani firma landil madal veetakistus ja kõrge liikumise inertsus.
Kauge sisseheite süsteem toimib tõhusalt isegi vähese spinningusse pandud pingutusega.
Tänu sisemise massi nihkumisele landi ees-otsa käitub Inquisitor vees väga realistlikult - järsud pöörded millele järgnevad laisad küljelt-küljele võnked.


Inquisitor 80SP seeria lantide värvid on läbi mõeldud ja sageli toetatud eelmistest hooaegadest saadud kogemusega. Suurepärane kergekaaluline lant, mis püüab effektiivselt haugi ja ahvenat kogu hooaja vältel.

Comments | Posted in Uudised Kalastus By Demo User

Jalgrattasõit koeraga!

20.07.2017 13:39

Kuigi me käime oma neljajalgse sõbraga mitu korda päevas jalutamas, on mõnele koerale tarvis palju rohkem füüsilist aktiivsust. Tervislikud koerad peavad jooksma ja jalutamine lihtsalt ei ole nende jaoks piisav. Koeraga jooksmine on suurepärane aeroobne harjutus, kuid paljud inimesed ei saa joosta või neile lihtsalt ei meeldi joosta. Kuidas oleks koeraga jalgrattasõidule minna? Kui sa armastad jalgrattaga sõita ja Su koer armastab joosta, siis miks koer jalgrattasõidule mitte kaasa võtta? Värske õhk, trenn ja koos veedetud aeg - ega palju paremaks minna ei saa.

See tundub üsna lihtne ka. Ainult Sina, Sinu koer, jalgratas, jalutusrihm ja tee Teie ees. Kuid vajate natuke ettevalmistust ja peate harjutama enne, kui saate teele asuda. Peate olema valmis koera koolitama ja järgima ohutuseeskirju, et rattasõit oleks lõbus ja turvaline.

Soovitatud kaubad:

Jalutusrihm jalgrattaga sõitmiseks                 Vaata poes!

              Jalgratta BikerSet de Lux         Vaata poes!

# 1 Teadke oma koera võimeid
Kui teie koer jõuab joosta jalgrattasõidu ajal teie kõrval, suurepärane! Kuid isegi kui teie koer näib olevat heas vormis, peaksite loomaarsti juures kontrollima oma koera enne uue treeningu käivitamist. On oluline, et teie koeral ei oleks ühtegi eelnevat seisundit, mida võiks uut tüüpi treening halvendada. Kui koerad vananevad, ei saa nad joosta nii kaugele kui nii kaua kui varem. Lühemate jalgadega koerad lihtsalt ei saa joosta nii kiiresti kui suuremad koerad. Kui koer on ülekaaluline või haige, võib jalgrattasõit olla pigem kahjulik. Jälgige oma koera mõne lühikese jalgrattagasõidu käigus ja vaadake, kuidas ta tunneb end ka peale trenni.

# 2 Alustage lihtsast
Jalgrattasõit koeraga ei juhtu üleöö. Kui teie koer ei ole jalgrattaga tuttav, alustage kõndimisest jalgratta ja koeraga. See on lihtne viis, kuidas kutsikat rattaga harjutada. Ärge oodake, et teie koer jõuab algusest peale pikki vahemaid joosta. Nii nagu meiegi, vajavad koerad aega uue trenniga harjutamiseks. Alusta lihtsamast, lühikestest vahemaadest jalakäija kiirusega. Kui koer on sellega harjunud, võib sõita natuke kiiremini.

Jälgige oma koera kogu aeg ja lõpetage kohe, kui ta näib väsinud. Võib võtta natuke aega, kuni koer jalgrattaga ära harjub, kuid kannatlikkus ja positiivne motivatsioon saavad sellega hakkama! Kõige tähtsam on oodata, kuni teie koer on tavapärase jalutuskäigu ajal täielikult kontrolli all, enne kui proovite temaga jalgrattasõitudele minna. Kui ta ei oska käituda teiste koerte või inimeste seltsis, siis pole mõtet riskida vigastustega või koera kaotamisega. Olge mõistlik.

# 3 Hoolitse koera käppade eest
Olge teadlik asfaldist ja ebatasasest maastikust. Kuigi koerte käppad on vastupidavamad kui inimeste jalad, võivad nad olla karmi maastiku suhtes tundlikud. Ideaalis on jalgrattasõit murul või mullaradadel parim, kuid see ei ole alati võimalik. Kui kõnniteel sõitmist ei saa vältida, veenduge, et lasete koera padjakestel samm-sammult tugevneda. Kui võimalik, sõitke erineval maastikul, nii et teie koer ei jookse pidevalt kõnniteel. Koera saapad võivad olla hea mõte, kuid iga koer on erinev ja mõned koerad vihkavad jalatseid nii kõvasti, et neid ei saa kuidagi jalas hoida. Kindlasti kontrollige koera käppasid peale sõitu, et poleks pindusid, kivikesi või kriimustusi.

Soovitatud kaubad:

Ravispreid koertele                       Vaata poes!

Kaitsejalanõud koertele              Vaata poes!# 4 Võta süüa-juua kaasa.
Kui olete rattasõidul ja peatute suupisteks, pakkuge ka oma koerale suupisteid ja vett. Sinu koer trenni teinud sama kõvasti kui sina, kui mitte rohkem! Tooge pudel vett ja kokkupandav veekauss kaasa ja veenduge, et teie koer saab piisavalt juua.

Soovitatud kaubad:

Lisasöödad koertele             Vaata poes!

Reisikausid koertele                      Vaata poes!

Website article https://tractive.com/
Comments | Posted in Artiklid Koerad By Demo User

Unikaalne loomsete valkude allikas, hästi seeditav

SCHESIR DRY LINE kuiva toidu valikut valmistatakse looduslikest koostisosadest koos vitamiinide ja mineraalide lisamisega, et rahuldada väikeste tõugude koerte toitumisvajadusi kogu nende elu eri faasides, kaitstes tervist.

SCHESIR DRY LINE:

• ainulaadse loomulike valkude allikaga
• looduslike koostisosaderikas
• ei sisalda säilitusaineid ega värvaineid;
• prebiootilise toimega koostisosad aitavad tagada toitainete assimilatsiooni ja tõhusa lõhna kontrolli
• hästi seeditavate valkudega
• kuna Schesir Dry Line on hästi seeduvad ja sisaldavad ainulaadseid loomulikke valguallikaid, puhastatud rasvaallikaid ja ei sisalda säilitusaineid ja värvaineid, on nad hüpoallergeensed, kuigi nad ei ole spetsiifiliste toitumiseesmärkidega toiduained;

ANTIOKSÜDANT, OMEGA 3 & OMEGA 6


Õllepärm koos Omega 3 ja Omega 6-ga tagab terve naha ja karva. Spetsiaalsed aromaatsed taimed, millel on sünergiline antioksüdantne toime (viinamarjad, tsitrusviljad, nelk, kurkum, rosmariin) aitavad organismil võidelda vabade radikaalidega, stimuleerides seda jääma nooreks ja aktiivseteks.

Uued tooted meie Schesir DRY LINE valikus:

Schesir DRY LINE Small Adult Maintenance with CHICKEN

27% kuivatatud kana, mais, 19% riis *,

puhastatud loomarasv

1% fruktooligosahhariidid (FOS),

kuivatatud munatooted,

0,5% õllepärm, 1% päevalilleõli,

kaltsiumdivesinikfosfaat,

kaaliumkloriid, naatriumglütseriid, 

Kloriid, 0,1% Mojave yucca *,

0,03% kuivatatud aromaatsetest taimedest *

(viinamarjad, tsitrusviljad, nelk, kurkum, rosmariin)


SKU: 9265  Kogus: 800g Hind: 4.99€      Vaata e-poes!

SKU: 9270 Kogus: 2kg Hind: 10.49€       Vaata e-poes!

Schesir DRY LINE Small Adult Maintenance with HAM

25% kuivatatud sealiha (6% sink),

mais, 19% riis *, puhastatud loomarasv, 19% oder *,

maisglueten, peedimass *,

1% frukto-oligosahhariidid (FOS),

0,3% õllepärm, dikaltsiumfosfaat ,

Kaaliumkloriid, naatriumkloriid, 0,1% Mojave yucca *,

0,03% kuivatatud aromaatsed taimed *

(viinamarjad, tsitrused, nelk, kurkum, rosmariin)


SKU: 9267  Kogus: 800g Hind: 4.99€    Vaata e-poes!

SKU: 9273 Kogus: 2kg Hind: 10.49€     Vaata e-poes!

Schesir DRY LINE Small Adult Maintenance with FISH

20% kuivatatud kala (15% heeringas, 5% tuunikala),

19% riis *, mais, maisi gluteen,

puhastatud loomarasv, peedimass *,

1% frukto-oligosahhariidid (FOS),

1% päevalilleõli, 1% Pärm,

kaltsiumdivesinikfosfaat, kaaliumkloriid,

naatriumkloriid, 0,1% Mojave yucca *,

0,03% kuivatatud aromaatsetest taimedest *

(viinamarjad, tsitrusviljad, nelk, kurkum, rosmariin)


SKU: 9266 Kogus: 800g Hind: 4.99€    Vaata e-poes!

SKU: 9272 Kogus: 2kg Hind: 10.49€    Vaata e-poes!

Schesir DRY LINE Toy Adult Maintenance with CHICKEN

30% kuivatatud kana, mais, 19% oder *,

19% riis *, puhastatud loomarasv,

peedimass *, kuivatatud munatooted,

1% fruktooligosahhariidid (FOS),

1% päevalilleõli, 1% õllepärm,

dikaltsiumfosfaat, Kaaliumkloriid,

naatriumkloriid, 0,1% Mojave yucca *,

0,03% kuivatatud aromaatsed taimed *

(viinamarjad, tsitrusviljad, nelk, kurkum, rosmariin)


SKU: 9268 Kogus: 800g Hind: 4.99€   Vaata e-poes!

Schesir DRY LINE Small Puppy with CHICKEN

28% kuivatatud kana, 19% riis *,

mais, puhastatud loomne rasv,

maisigluteen, 19% oder *, peedi viljaliha *,

1% fruktooligosahhariidid (FOS),

1% õllepärmi, kuivatatud munatooted,

dikaltsiumfosfaat, Kaaliumkloriid,

naatriumkloriid, 0,1% Mojave yucca *,

0,03% kuivatatud aromaatsed taimed *

(viinamarjad, tsitrusviljad, nelk, kurkum, rosmariin)


SKU: 9269 Kogus: 800g Hind: 4.99€   Vaata e-poodi!

Comments | Posted in Uudised Koerad By Demo User

Teie lemmikloomade hooldus algab heast hügieenist, kõrgekvaliteedilisest toidust ja tingimusteta armastusest. Toit mängib olulist rolli füüsilise tervise ja vaimse heaolu suurendamisel. Hea kvaliteediga toit, mis sisaldab piisavaid toitaineid, on lemmikloomade pikaajalisele tervisele hädavajalik, olgu see kas kass või koer. Koerte seas võib olla mõni, mis on toiduga väga valiv. Nad keelduvad söömast, kui neile ei meeldi toidu maitse või lõhn. Selleks vali neile midagi huvitavat. Eukanuba koertele on üks parimatest toitudest.

Miks valida EUKANUBA NaturePlus+ ?

Eukanuba koeratoit tagab naha, karva, hammaste, energia taseme ja seedetrakti tervise. See hõlmab kutsikate ja koerte tervise kõiki aspekte.

EUKANUBA toidus on peamise valguallikana ainult kõrgekvaliteedilised loomsed valgud - koerad arenesid välja lihasööjatest ja neid tuleks vastavalt sööta.

Enne Eukanuba kuivtoidu koti avamist on toit läbinud üle 120 kvaliteeditesti, mida sageli kasutatakse ka inimtoidu tarneahelates.

Mis teeb EUKANUBA NaturePlus+ eriliseks?

Kõrge loomuliku valgu sisaldusega - Aitab kasvatada ja säilitada lihaseid.
Looduslikud Oomega 6 ja 3 allikad tervisliku naha ja karvkatte jaoks
Unikaalne puu- ja köögiviljade segu vitamiinide ja mineraalide jaoks
Unikaalne Dentadefense, kliiniliselt tõestatud - vähendab hambakivi moodustumist kuni 80% - 28 päeva jooksul, et hoida hambaid tervena (tulemused võivad varieeruda)
Glükoosamiin (jõevähist) ja krondroitiin, et hoida liigesed tervetena
Antioksüdandid terve immuunsüsteemi toetamiseks

Värskelt külmutatud lammas
Kuni 75% loomset valku valgu kogusisaldusest
Nisu-vaba retsept Toodetud tehases, mis käitleb nisu
GMO-vaba
kunstlike maitse- ja värvainete vaba

      SKU: 10179

      Kogus: 2.3kg

      Hind: 14.00€

                     OSTA!

Comments | Posted in Uudised Koerad By Demo User

Kas olete kogenud olukorda, kus tee on vihmaveest märg ja päike paistab, tekitades tugevaid pimestavaid peegeldusi?

Tavalistest päikeseprillidest sellises olukorras ei piisa, kuna nad ei filtreeri peegelduvat valgust. Polariseerivad klaasid sisaldavad spetsiaalset kunstmaterjalist kilet, mis kombineeritud sobiva värviga absorbeerivad valguse.


Polariseeritud päikeseprillid kaitsevad ka aktiivse sportija silmi.

Lume peegeldusi suusaradadel kogevad talisportlased. Veesportlastele on veelt peegelduva valguse mõju samuti tuttav. Ka nendel juhtudel saab polariseerivate klaasidega prillidest abi. Päikeseprillid tõstavad kontrastsust ja tumendava effektiga vähendavad pinget silmadele.

Meeldivaks kalapüügiks kvaliteetsed polariseeritud päikeseprillid.

Nad on asendamatud, sest päikesekiired peegelduvad lumelt, veelt ja muudelt pindadelt. Need helked ei takista ainult kvaliteetset ja meeldivat kalapüüki, vaid võivad kahjustada ka Teie nägemist. Seega kaasaegsed polariseeritud prillid on hädavajalikud silmade võrkkesta kaitsmiseks võimalike põletuste eest.

ActivePro polariseeritud päikeseprillid on valmistatud tipptehnoloogiaid kasutades Tais.

ActivePro prillivalikus leiavad endale sobiva mudeli nii kalamehed, jahimehed, sportlased, autojuhid kui ka tavaline suvitaja. Sobivad nii meestele kui naistele. 

Sportlikud mudelid 

Tootekood: 84971

Hind: 14.90€

Soodushind: 12.67€

OSTA!

Tootekood: 84968

Hind: 19.00€

Soodushind: 16.15€

OSTA!

Tootekood: 95242

Hind: 19.90€

Soodushind: 16.92€

OSTA!

Tootekood: 84484

Hind: 19.90€

Soodushind: 16.92€

OSTA!

 

Spordimudelid ekstra UV kaitsega (suusa/veesport/kalastus)

Tootekood: 84544

Hind: 22.00€

Soodushind: 18.70€

OSTA!

Tootekood: 84512

Hind: 22.00€

Soodushind: 18.70€

OSTA!

Tootekood: 84511

Hind: 22.00€

Soodushind: 18.70€

OSTA!

 

Klassikalised mudelid

Tootekood: 84548

Hind: 19.00€

Soodushind: 16.15€

OSTA!

Tootekood: 84536

Hind: 19.00€

Soodushind: 16.15€

OSTA!

Tootekood: 84492

Hind: 13.90€

Soodushind: 11.82€

OSTA!

 

Piloodiprillid (autojuhile, suvitajale)

Tootekood: 84474

Hind: 19.90€

Soodushind: 16.92€

OSTA!

Tootekood: 84473

Hind: 19.90€

Soodushind: 16.92€

OSTA!

Tootekood: 84496

Hind: 19.90€

Soodushind: 16.92€

OSTA!

Piloodiprillid pimedaks ajaks (ideaalne autojuhtidele)

Tootekood: 95245

Hind: 22.90€

Soodushind: 19.47€

OSTA!

Tootekood: 84485

Hind: 19.90€

Soodushind: 16.92€

OSTA!

Ujuvad prillid (püsivad veepinnal - ideaalne kalamehele ja veesportlasele)

Tootekoodid: PS-2084, PS-2085, PS-2086, PS-2087, PS-2088

 

Polariseerivate prilliklaaside eriline valmistamisviis vähendab peegeldusi veelt, tänavatelt ja teistelt ekstreemselt peegeldavatelt pindadelt. Suureneb kontrastsus. Häirivate valguspeegelduste väljafiltreerimine tagab pingevaba nägemise.

Comments | Posted in Uudised Kalastus By Demo User

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 68

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Määra langev suund